Новини:
Головна » Статті » Життя села

Ми, ямничани, є ніхто, і звати нас ніяк !?

                                                                    Чому так виходить? У Вас що грошей немає ?

                                                                    Гроші у нас є. У нас розуму не вистачає!

                                                                          (Вислів із відомого мультфільму).

                                                                          

                                                                       

 

 

                                             Ми, ямничани, є ніхто, і звати нас ніяк !?

 

Нас знову ошукали. Легко й цинічно. Тринадцятьма голосами (вкупі з головою), всупереч волі громади, депутати "злили" інтереси ямничан (ці інтереси, до слова, вони ніколи і не відстоювали), проголосувавши за те, щоб просто віддати (подарувати) району 3 млн 400 тисяч гривень із бюджету села Ямниці. Чому саме така сума – ніхто з очільників району пояснити не може. Так. Є формула, за котрою можуть вилучатися кошти. Є Бюджетний кодекс й інші нормативно-правові акти. Але, як не рахуй (про що говорили на сесії окремі депутати та представники громадськості), виходить тільки половина названої суми. Мотивація, що району потрібно саме 3 млн 400 тисяч гривень і Ямниця просто зобов'язана добровільно-примусово віддати ці кошти, є нічим іншим, як зневажливим ставленням до громади, її потреб. Так виходить, що  ми, ямничани, є ніхто, і звати нас ніяк?! Нас обкрадають, дурять. А ми мовчимо!

  Країна повстала проти корупції, брехні, здирництва. Загинуло більше сотні патріотів України, справжніх героїв. Проте у нашому селі на краще не змінюється нічого. Хіба це не обурливо???

     Останній схід селян яскраво продемонстрував, що влада не розуміє, а найгірше те, що не хоче розуміти і прислухатися до думки ямничан. Одні й ті ж невирішені питання піднімаються людьми на сходах села із року в рік. А віз, як то кажуть, і нині там.

     Закономірно, що , визнавши роботу голови сільської ради незадовільною, ямничани насамперед сподівалися на зміни методів та підходів до роботи органу виконавчої влади. І, як наслідок, предметом детального розгляду наступної після сходу села сесії сільської ради згідно діючого законодавства мав би бути предметний та детальний розгляд питань, котрі піднімалися селянами. Натомість на сесії сільської ради про схід села голова навіть не згадав. Розглядали бюджет та преміювання сільського голови (50 % від посадового окладу на кожний місяць 2014 року).У Положенні про преміювання працівників сільради        

(див. сайт ГО ) чітко визначено, що при визнанні роботи незадовільною, про ніяке преміювання , а особливо "за високі досягнення у роботі" бути не може. Натомість депутати проголосували за преміювання війта, а той у свою чергу тепер може і буде преміювати весь аппарат сільської ради. Ніхто і нікому не рахує заробітні плати. Якщо є за що, то людям потрібно гідно заплатити за виконану роботу, інакше втрачається стимул та ефективність роботи працівників. Але де  ж та робота, за котру можна і треба давати премії ???

     На сході села було прийняте рішення про створення Громадської ради села  Ямниці. Проект статуту новоствореної організації Ви можете знайти на сайті ГО "Поклик Ямниці" у розділі форум. Організаційна структура , напрямки роботи наразі розробляються ініціативною групою та будуть винесені на розгляд та затвердження найближчого сходу села. ГО "Громадська рада" запрошує до конструктивної співпраці небайдужих жителів села.

      Ситуація, у якій опинилася зараз наша країна, непокоїть кожного громадянина і патріота держави. Агресія Росії в Криму, анексія півострова, а також заяви Кремля про бажання "братської опіки" над Сходом та Півднем України згуртували суспільство. Звернення з  приводу суспільно-політичної  ситуації в Україні було прийнято і на сесії с/р.

      Майдан силою своєї жертовності зумовив колективний вибір і зламав ситуацію. Змусив український народ повірити в себе, знову відчути себе нацією. Дозволив усвідомити, що українці мають глибинний внутрішній потенціал, який дозволить їм змінити свою долю. І що в генах українців скрита така сила духу і така волелюбність, яку визнав загрозою собі російський диктатор Путін.

     Хтось із відомих політиків сказав, що наша  країна одного дня перестала усміхатись. Сьогодні у багатьох людей не просто тривога, а страх. Вони не сплять, а думають, чим завершиться прийдешній день. Сьогодні країна, і кожен із нас – проходимо певний духовний шлях. У деяких держав на це пішло 50, 100 і більше років. У нас же все відбувається дуже швидко. І, звичайно, пережити такі події непросто. Але недарма кажуть: не дається нічого такого, що ми не можемо пережити. Треба просто зібратися із духом. Треба боротися. Боротися із окупантом, корупцією, брехнею та всім тим, що заважає людям нормально жити та працювати.

     Перші кроки на шляху подолання корупції почала здійснювати нова влада країни. Хочеться вірити, що ця робота буде проводитись професійно і системно, а прийняття довгоочікуваного Закону про люстрацію могло би кардинально змінити ситуацію на краще як у центрі, так і на місцях.

     Влада для людей, а не люди для влади! Якщо цей принцип буде зреалізований, то тоді, можливо, і зникне відчуття, що всі ми ніхто і звати нас ніяк…

 

 

 

 

                                                                                                     ГО "Поклик Ямниці"

Категорія: Життя села | Додав: Admin (2014-03-27)
Переглядів: 838 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
0   Спам
Автор: Василь    Пост: 3
Скільки ще років Ямницьку громаду будуть обдирати та обкрадати? Скільки ще громада буде терпіти "фахівців" сільської ради та компетентного голову, які уже століттями на своїх посадах і заробляють як у Європі? Я ямницька громада як не мала будинку культури, так і немає, як не мала каналізації так і немає, як потопала у смеродах від ДП "Ямниці" так і потопає.За що?
0   Спам
Автор: Бюджетний критик    Пост: 2
Як так можна реалізувавши виконанийбюджет на приблизно 30% отримавши незадовільну очінку роботи громадою нахабно цинічно в присутності громадськості за допомогою прославленого депутацького корпусу призначити собі примію в розмірі 50% посадового окладу ! За які це такі заслуги? Ганьба! Ганьба!Ганьба!
0   Спам
Автор: Владний критик    Пост: 1
Невже ця молода розумна на перший погляд влада здаэться не з космосу привединих людей які так завжди хвастаються які вони всеби дома широкі газди при любому зверненні буть кого вміють порадити куди іти що і як робити але тим неменши не соромляться за гроші громади вирішувати для себи і для свого оточення питпння бюджетні кошти казначейство пропускаэ тільки на ремонти власних кабінетів ремонт фасадів разом з магазинами депутатів частково ремонт школи газифікацію будинків членів виконкому ітд... А на потреби простих смертних в всьому виновата ситуація в країні! Ганьба! Ганьба! Ганьба!
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Група "Вконтакте"

Форма входу

Наше опитування

Чи були у вас проблеми з реєстрацією на нашому сайті?
Всього відповідей: 52

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Хостинг від uCoz