Новини:
Головна » Статті » Життя села

"Таємнича дорога", "сухий спосіб" чи хто справжній господар в селі?

                                                                              На порозі сидить старенька (прим. Ямниця)

                                                                              А перед нею розбите корито..

                                                                                              "Казка про рибака та рибку"


      "Таємнича дорога", "сухий спосіб" чи хто справжній господар в селі?

                Чомусь вважається, що те, що є спільним, можна розкрадати без докорів сумління, ніби це звична річ. Згадаймо, як за один день "розтягли" старий клуб (а він міг би ще довго працювати), розукомплектували (розікрали) фок (металевий фізкультурно-оздоровчий комплекс, що мав монтуватися біля школи), розікрали цеглу, яка зберігалася біля стадіону... Можна ще дуже багато перераховувати таких крадіжок. Може, спитаєте Ви, хтось за це поніс хоч якусь відповідальність? 

Ні, звичайно!? Бо це громадське, а значить нічийне. Розкрадають сільський бюджет, деребанять землі  - і що? Погомоніли між собою - та і проковтнули. А влада (особливо теперішня), відчуваючи цю нашу загальну безхребетність, "нагліє" все більше і більше. І нема кому поскаржитись. Хто що собі вибрав - то те тепер нехай терпить! Самі ж бо винні! І скільки ще громадського добра має піти на цю нашу спокуту? Питання, як видається, риторичне.

                Рубають посадку, щоб прокласти нову дорогу до ПАТ "Івано-Франківськцемент", та, як виявляється (згідно нашого опитування), більшість депутатського корпусу про це нічого не знає. Рішення про відвід землі під дорогу на сесіях с ніхто не приймав. А якщо приймав - то де і коли? Запитань, як, завжди значно більше ніж відповідей. Якщо проаналізувати діяльність (точніше бездіяльність) депутатського корпусу теперішнього скликання, закрадається велика підозра, чи є цей орган тим представницьким органом місцевого самоврядування, котрий як представник інтересів громади забов'язаний виражати і захищати її інтереси (Закон України. Про статус депутатів місцевих рад" Закон України "Про місцеве самоврядування" та інші). Робиться ж все із точністю до навпаки. Наводимо порядок денний сесії. cбез редагування (виправлень помилок) мовою оригіналу.

 

 

                 Опустимо правову та мовленнєву безграмотність даного документу і звернімо увагу на пункт 10 порядку денного. Тихенько під шумок депутати планують дати дозвіл на "сухий спосіб №2" (як кажуть ямничани). А де ж громадські слухання що цього питання (зустріч спеціалістів заводу з депутатським корпусом при всьому бажанні такими слуханнями бути не можуть)? А де схід села??? Що це - нерозуміння проблематики питання чи величезна мотивація для прийняття позитивного рішення? А можливо, те й інше разом? Цілковите ігнорування думки громади та її інтересів стало вже давно нормою в роботі сільської ради. Як сказав класик сучасної політики, "Маємо що маємо", а насправді немає нічого доброго у найближчій перспективі.

                              

                                          P.S. Те, як ми живемо, залежить насамперед від нас самих, і                                                    відносяться до нас так, як ми дозволяємо.

Категорія: Життя села | Додав: Admin (2013-03-31)
Переглядів: 1652 | Коментарі: 22 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 221 2 »
0   Спам
Автор: ВАЛЕНТИНА    Пост: 22
В Ямниці господар Круць! Та скільки ж це буде тривати. Треба молити Бога щоб дав селу мудрого війта, який би поводився по християнськи, чинив справедливо, як Біблія вчить та думав про добробут людей.
0   Спам
Автор: ігор    Пост: 21
а дорогу і дальше будують !!!! а наша влада ні гу гу ??? І наскільки я розумію дозволів від сільради ніяких на це не брали а візьмуть коли вже збудують!!! Як же так можна???
+1   Спам
Автор: БАРАН    Пост: 20
ТА ВЛАДА НАША!
+1   Спам
Автор: БАРАН    Пост: 18
ПРОСТО КОНКРЕТНІ ЛОХИ!
0   Спам
Автор: ПростоДівчина    Пост: 19
ХТО))))))))))))))))))))))))
+1   Спам
Автор: OREL    Пост: 17
Я СПІЛКУВАВСЯ З ГОРОМАДОЮ ОДНОГО З ВИБОРЧИХ ОКРУГІВ С. ЯМНИЦЯ.ЖОДНА З ЦИХ ЛЮДЕЙ НЕВІРИТЬ ЩО ЦЯ ВЛАДА МОЖЕ ВИРІШИТИ БОДАЙ ЯКУСЬ ЇХНЮ ПРОБЛЕМУ. КОЛИ Я СКАЗАВ ЩО ЦЕ НЕПРАВДА, ВОНИ МЕНІ СМІЯЛИСЯ В ЛИЦЕ.
ТАК ЩО В ЦІЄЇ ВЛАДИ Є ДВА ВАРІАНТИ:
1) ДОВЕСТИ ЩО ВОНИ ЗДАТНІ ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ!
2)ПІТИ  НА ЗАВЖДИ, ЩОБ НЕ БУЛО СОРОМНО ЇХНІМ ДІТЯМ!
0   Спам
Автор: OREL    Пост: 16
ПАНОВЕ ДОЗВОЛЬТЕ ВНЕСТИ ЯСНІСТЬ В ВАШУ ДИСКУСІЮ.
0   Спам
Автор: ОМ    Пост: 15
Тут можна прочитати типовий статут для громади:

(ТИПОВИЙ) СТАТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ... - Старосілля
starosillya.in.ua/wp-content/.../09/Основний-статут-громади.doc
0   Спам
Автор: ОМ    Пост: 14
Читайте ФІРТКУ за 11 квітня "В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ БУДЕ ЗБУДОВАНО ЗАВОД-МІЛЬЙОННИК"....
0   Спам
Автор: 333    Пост: 13
А взагалі пора припиняти цю переписку а спрямувати свою енергію в потрібне русло. Йде Великдень і знову будемо писати що в селі смітники і бардаки які самі ж і створили. Якщо не вийдемо на толоку і не приберемо ту ж посадку , кладовища то гріш нам всім ціна.Бо кожен робить порядок у своєму домі. З повагою до всіх учасників сайту .
0   Спам
Автор: 333    Пост: 12
Шановний "псевдо 333" чому не візьмете собі інший логін? Ви ж також в школі вчилися?
1-10 11-19
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Група "Вконтакте"

Форма входу

Наше опитування

Чи були у вас проблеми з реєстрацією на нашому сайті?
Всього відповідей: 52

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Хостинг від uCoz