Новини:
Головна » Статті » Життя села

Депутати продали Ямницю. Дія друга.

                                 Депутати продали Ямницю. Дія друга.

                                                                                Обравши собі в проводирі ворону , не дивуйтеся,

                                                                    коли вона приведе вас на найближчий смітник.

                                                                                                                      Східна мудрість.

                          

16 955 778 гривень – таку експертно-грошову (продажну) оцінку затвердила сесія Ямницької сільської ради за 5 земельних ділянок загальною площею 69,2177 гектара. У 24 гривні 50 копійок оцінив Інститут землеустрою 1м2 Ямницької землі (це мінімальна ціна продажу нижче якої продати не можна і яку депутати своїм голосуванням зробили максимальною). 14 депутатів сільської ради на чолі із головою та при підтримці (або точніше сказати активному лобіюванні) заступника голови виконкому Ямницької с\р п.Постолянюк Р.А. взяли на себе всю відповідальність за прийняте рішення та його наслідки для громади в майбутньому . Всупереч волі більшості жителів села (ще свіжий в пам*яті останній схід селян) та незважаючи на письмові звернення депутатів різних рівнів (п. І.Дейчаківського, п. В.Іваночка, п.В.Шпільчака) та жителів Ямниці озвучені на сесії сільської ради, а також виступи депутата районної ради п. Н.Дейчаківської та депутата сільської ради п. В.Шпільчака та інших із пропозицією зняти питання затвердження оцінки землі із розгляду та провести сільський референдум по даному питанню депутати с\р вирішили продати землю затвердивши її ціну. І де тепер та обіцянка сільського голови п. І.Ковальчука (дана на сході селян) про те, що обов*язково перед голосуванням ціни продажу землі буде проведено схід села. Обіцянка-цяцянка… І кому вже потрібен той схід…

Пізно вже вимішувати тісто коли хліб вийняли із печі.

   Таку єдність у діях та голосуванні провладної більшості можна спостерігати хіба що у нинішній Верховній Раді України. Форми та методи роботи дуже схожі, а діалог громади із владою, за влучним висловом одного із народних депутатів, можна охарактеризувати як діалог глухонімого із сліпим. І чому ми ще дивуємося?  Риба, як відомо, гниє з голови.

    На наш погляд , люди при владі, маючи всі важелі впливу, є цілком некомпетентні і взагалі не розуміють, що вони роблять. Щоб не бути голослівними, наведемо тільки один приклад. Навіщо було вкладати тисячі гривень у ремонт автомобіля, на котрому їздив сільський голова (тільки за останній 2011 рік було витрачено біля 25 тисяч гривень), щоб затвердити початкову ціну продажу із аукціону 8 640 гривень. Де ж логіка? А до автомобілістів запитання що можна "зробити із автомобілем ВАЗ 2107 за 25 тисяч гривень, щоб, за словами голови, на ньому вже неможливо було їздити? І таких прикладів можна наводити багато.

    Не беручи на себе роль суддів (нехай судить час та історія), хочемо вкотре наголосити що всі важливі питання життя села, які можуть, а в даному випадку із землею будуть, мати певні наслідки в майбутньому, необхідно вирішувати виважено, спільно з громадою через громадські слухання та місцевий референдум.

    Повертаючись до питання продажу землі (затвердження її експертно-грошової оцінки), публікуємо, як і обіцяли, результати голосування по даному питанню!

   Голосували ЗА: Ковальчук І.Б., Вишневецька О.М., Боднарчук М.С., Камінь П.У., Зуб*як В.І., Зуб*як С., Левицький Д.В., Катамай Р.В., Шозда А.М., Самсонов Т.В., П*яста А.Р., Суп В.В., Когуч С.Я., Смеричанський Р.В., Симочко А.Б..

   Проти Шпільчак В.М.

 

   Решта депутатів із певних причин були відсутні на сесії.

                             

                                     Громадська організація "Поклик Ямниці

Категорія: Життя села | Додав: Admin (2012-04-28)
Переглядів: 1603 | Коментарі: 6 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 6
0   Спам
Автор: Каріатида    Пост: 6
Можливо ви побачите КЛУБ через 20 років! А можливо ви його не побачите взагалі. І можете ненадіятись на теперішню Ямницьку "владу", їхнє слово нічого не варте!!!
-1   Спам
Автор: Назар    Пост: 5
В Ямницькій газеті подали документ що дійсно ПАТ бере на своє забовязання побудову клубу. І це документ! Тепер Ми, ямничани, можемо опиратись на документ і вимагати від заводу дотримати своє слово, і не треба мучити Сільську раду.
0   Спам
Автор: Федя    Пост: 4
Вася, ти тормоз і це дуже пічально...
Клуб ти побачиш через років 20... Вони пообіцяли хаха, самому несмішно? А гроші вони будуть платит 5 років тільки дальше небудуть...
0   Спам
Автор: Вася    Пост: 3
Село знає про це Михайле. В Ямницькій газеті надрукували що ти кіпішуєш. Завод і надалі буде по 300 з гаком тисяч платити ще й пообіцяв КЛЮБ зробити - це взагалі супер!Не такий страшний вовк як нам тут розписали. Богдановичу уважуха і депутатам!
0   Спам
Автор: вася    Пост: 2
Я в шоці! І це зробили ті депутати , які мали би дбати про село. Ганьба!!!!
0   Спам
Автор: Михайло    Пост: 1
Населення село про це нічого не знає! Потрібно розвісити по всіх зупинках цю статтю.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Група "Вконтакте"

Форма входу

Наше опитування

Чи були у вас проблеми з реєстрацією на нашому сайті?
Всього відповідей: 52

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Хостинг від uCoz