Новини:
Головна » Статті » Земля і Люди

Жертвування чи жертвоприношення?

                                                                            А ЯК У НАШИХ СУСІДІВ ?

                              

                             ЖЕРТВУВАННЯ ЧИ ЖЕРТВОПРИНОШЕННЯ ?

 

    ЗАТЯЖНИЙ КОНФЛІКТ ДОВКОЛА МІКРОРАЙОНУ «ЧЕРЕШЕНЬКИ» В УРОЧИЩІ «НИВКИ», ЩО ПІД  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМ УЗДОВЖ КАЛУСЬКОЇ ТРАСИ ВИЛИВСЯ  НЕЩОДАВНО В АКЦІЇ ПРОТЕСТУ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ЗАГВІЗДЯ ПІД СТІНАМИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, А СУДОВА ТЯГАНИНА ЩОДО ЦІЄЇ СПРАВИ ДІЙШЛА ДО ЛЬВІВСЬКИХ АПЕЛЯЦІЙНИХ СУДІВ.

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, ЗАГВІЗДЯ ТА ТИСМЕНИЦЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ, ЯКІ ПО СУТІ СТАЛИ ЗАРУЧНИКАМИ ТЕПЕРІШНЬОЇ СИТУАЦІЇ, ШУКАЮТЬ КОМПРОМІСУ ТА ПОРОЗУМІННЯ. ЗА СЛОВАМИ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ЗАГВІЗДЯ ЛЮБОМИРА БІЛОГУБКА, СІЛЬСЬКА ГРОМАДА МОЖЕ ПІТИ НА ЗУСТРІЧ МІСТОВІ Й ВРЕГУЛЮВАТИ ЦЕЙ КОНФЛІКТ БЕЗ ПРОДОВЖЕННЯ СУДОВОЇ ТЯГАНИНИ. НАТОМІСТЬ МІСТО ПОВИННО  ЗАЛИШИТИ  ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ ДЛЯ ВЕДЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ЗА СІМОМА ЗАГВІЗДЯНЦЯМИ, ЯКІ ЇХ ОБРОБЛЯЮТЬ  90-Х РОКІВ, ЗАКРІПИТИ ЗА ЗАГВІЗДЯМ ЩЕ ДВА ГЕКТАРИ В УРОЧИЩІ «НИВКИ» З МЕТОЮ ПОДАЛЬШОГО СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ СЕЛА ТА НАДАТИ ВІСІМ МІЛЬОНІВ ГРИВЕНЬ НА РЕМОНТИ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ І  ДИТЯЧОГО  САДКА, ЗАВЕРШЕННЯ БУДІВНИЦТВА АДМІНБУДИНКУ ТА ВІДКРИТТЯ ФАПУ, НА РЕМОНТ ДОРІГ ТА ПРОВЕДЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ В ЗАГВІЗДІ.

       МІСЬКІ  ОЧІЛЬНИКИ ВВАЖАЮТЬ ТАКУ ЦІНУ КОМПРОМІСУ ЗАНАДТО ВИСОКОЮ І ПРОПОНУЮТЬ ВІДДАТИ ЖИТЕЛЯМ ЗАГВІЗДЯ ПРИБЛИЗНО 1,5 ГА ЗЕМЛІ І ЩЕ ПО ОДНОМУ МІЛЬЙОНУ ГРИВЕНЬ ВПРОДОВЖ ТРЬОХ-ЧОТИРЬОХ РОКІВ. ЧИМ ЗАКІНЧИТЬСЯ ЦЕ ЗЕМЕЛЬНЕ ПРОТИСТОЯННЯ, ПРОГНОЗУВАТИ ВАЖКО.

        ГРОМАДА СЕЛА ЗАГВІЗДЯ, НА ЧОЛІ ІЗ СІЛЬСЬКИМ ГОЛОВОЮ І ДЕПУТАТСЬКИМ КОРПУСОМ ТА ЗА ПІДТРИМКИ  ТИСМЕНИЦСКОЇ РДА, НАСТРОЄНІ ДУЖЕ РІШУЧЕ. ЗА СЛОВАМИ ЖИТЕЛІВ ЗАГВІЗДЯ, ЦЕ ЇХ ОСТАННІЙ ШАНС ЗА РАХУНОК ЦИХ КОШТІВ ПОКРАЩИТИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНУ СИТУАЦІЮ В СЕЛІ, ВІДСТОЯТИ ІНТЕРЕСИ ГРОМАДИ.

       « ЖЕРТВУВАТИ – ЦЕ  ОДНЕ. АЛЕ ТЕ, ЩО РОБИТЬСЯ, - ПЕРЕКОНАНІ ЗАГВІЗДЯНЦІ, - ЦЕ НЕ ЖЕРТВУВАННЯ, А ЖЕРТВОПРИНОШЕННЯ. ГОДІ ВЖЕ ОБКРАДАТИ ГРОМАДУ, ТА ЗА БЕЗЦІНЬ ЗАБИРАТИ НАШІ ЗЕМЛІ».

       ТАКІ НАСТРОЇ ПАНУЮТЬ В ГРОМАДІ СЕЛА ЗАГВІЗДЯ.

 

                                         А ЩО У НАС, В ЯМНИЦІ ?

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ, ЯК СВІДЧИТЬ ОСТАННІЙ СХІД СЕЛЯН ЩОДО ПИТАННЯ ПРОДАЖУ МАЙЖЕ 70 ГЕКТАРІВ ЗЕМЛІ ВАТ«ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЦЕМЕНТ», СТОЯТЬ ТАК САМО ГОСТРО. ДУМКИ ГРОМАДИ  РОЗДІЛИЛИСЯ. ЩО БУДЕ В ЯМНИЦІ –  ЖЕРТВУВАННЯ ЧИ  ЖЕРТВОПРИНОШЕННЯ – ПОКАЖЕ ЧАС.

                          АНАЛІЗУЙТЕ , РОБІТЬ ВИСНОВКИ…

ПРАВО ПРОДАВАТИ ЗЕМЛЮ – НЕ Є ОБОВ*ЯЗКОМ. ЗЕМЛЯ – ЦЕ БЕЗЦІННИЙ КАПІТАЛ, ЯКИЙ ПРИ РОЗУМНОМУ КОРИСТУВАННІ ЗМОЖЕ ПІДТРИМУВАТИ ДОБРОБУТ ГРОМАДИ  ВПРОДОВЖ БАГАТЬОХ ПОКОЛІНЬ.

 

 

                              Громадська Організація « ПОКЛИК ЯМНИЦІ»                                                                            www.pokluk.at.ua

                                                                           

Категорія: Земля і Люди | Додав: Admin (2012-02-11)
Переглядів: 830 | Рейтинг: 4.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Група "Вконтакте"

Форма входу

Наше опитування

Чи були у вас проблеми з реєстрацією на нашому сайті?
Всього відповідей: 52

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Хостинг від uCoz