Новини:
Головна » Статті » Запити на інформацію

Водоекотехпром
Категорія: Запити на інформацію | Додав: Admin (2014-03-03)
Переглядів: 347 | Коментарі: 5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
0   Спам
Автор: Роман    Пост: 5
Але ж договір складається у двох примірниках. Один має бути у сільській раді, а інший все ж таки у КП "Водоекотехпром". Якщо немає у сільраді, то він є у КП "Водоекотехпром". Зробіть запит у КП "Водоекотехпром" і вся картина нарешті проясниться. Не рухається голова села (він немає напевне економічного інтересу), то бутьте Ви активніші. Ми Вам довіряємо і надіємось.
0   Спам
Автор: адмін    Пост: 4
шановний пане Василю. Ми би вже давно оприлюднили цей договір на сайті, але що оприлюднювати якщо того договіру, на мою думку, сільська рада не має і де він дівся (а може його і ніколи не було) ніхто у сільській раді не знає!!!! Ні просьби , ні погрози про адміністративну та кримінальну відповідальність на голову не діють???!!! Цю справу, як і багато інших, будьте певні ми не залишимо і проінформуємо про все громаду села.
0   Спам
Автор: Василь    Пост: 3
То витребуйте копію цього договору у КП "Водоекотехпром" та й розмістіть на сайті. Раз договір підписаний, то він має строк дії і умови. В договорі прописано коли мають бути розпочаті роботи, яким чином, яка ціна договору, яка відповідальність за невиконання умов договору. Прошу дуже не залишайте без руху це питання.Надіємось на Вас.
0   Спам
Автор: адмін    Пост: 2
на другий та третій запит на інформацію відповіді сільського голови немає!!! За неперевіреною інформацією договір він загубив будучи під шафе !
0   Спам
Автор: Василь    Пост: 1
Прошу розмістити договір на сайті, щоб мати можливість ознайомитись із ним детально і реально оцінити скільки років Ямниця мала б мати свою каналізацію і хто за це добро для нас відповідає.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Група "Вконтакте"

Форма входу

Наше опитування

Чи були у вас проблеми з реєстрацією на нашому сайті?
Всього відповідей: 52

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Хостинг від uCoz