Новини:
Головна » Статті » Запити на інформацію

ДП "Ямниця"
Категорія: Запити на інформацію | Додав: Admin (2014-03-03)
Переглядів: 672 | Коментарі: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 9
0   Спам
Автор: Роман    Пост: 9
Шановний Шпільчак В.М.! Знову тільки обіцянки. Щодо того, що керівник підприємства п. Підгайний пообіцяв, що всі роботи по введенню в дію очисних споруд будуть завершині в 2014 році і ніяких зливів нечистом та смороду більше не буде. Бутьте добрі пояснити ситуацію. Нас, мешканців горішнього кінця села уже додушує смерід від діяльності ДП. Фоса біля прохідної аж кишить зливом нечистот, антисанітарія кругом, злив фекалій не припиняється. Зробіть депутатський запит та допоможіть вирішити це питання.
0   Спам
Автор: мирослав    Пост: 8
де ті очисні споруди
0   Спам
Автор: Роман    Пост: 7
Шановний Шпільчак В.М., на календарі середина жовтня 2014 року. Ми жителі прилеглих вулиць до ДП "Ямниця" жодних покращень щодо ситуації не бачимо. Рів прочистити тільки до половини, відходи свинячі течуть і дальше, смерід не припиняється (ввечері жах), корови випасають у декількох метрах від будинків, ніякі очисні споруди не будуються. Зробіть депутатський запит та допоможіть вирішити це питання. На звернення ямничан, як усні та письмові, директор Підгайний не реагує.
0   Спам
Автор: Василь    Пост: 6
Шановні та перестаньте вірити у видумані казки про очисні споруди на "ДП Ямниця". Директор не платить працівникам, які працюють тяжко та в жахливих умовах, заробітну плату - уже третій місяць пішов. Вважає їх всіх дураками та алкоголіками, а ви все про надію.Директор виходить за межі своїх повноважень. Працівники уже вдруге збираються страйкувати та вимагати свої зароблені гроші. Зробіть запит до ДП щодо ходу робіт по введенню в дію очисних споруд та щодо їх завершення.
Україна відродилась, а ДП "Ямниця" із своїм директором неможе ніяк. Ганьба!
0   Спам
Автор: пан Ярослав    Пост: 5
Це не ДП "Ямниця", а натуральний КОЛГОСП, та щей радянський, який уже дістав ямничан. Нічого не змінюється в їхній роботі: як смерділо, так і смердить, як зливали фекалії так і зливають дальше (тільки уже вечором). Очисні споруди ніякі ніхто не будує, і напевне не збирається. З свиноферм з дирявого відстойника і дальше витікають "прелесті", подарунки для Ямниці, а корови випасають в 10-ти метрах від жилих будинків.Візьміться нарешті за той колгосп!
0   Спам
Автор: Марія    Пост: 4
Як можна вірити в обіцянки пана Підгайного. Він своїм працівникам (чорноробочим) заробітну плату уже два місяці не виплачує. Більше того, він її безпідставно скорочує. То Ви вірите, що він наладить належний порядок для жителів Ямниці та врахує всі наші вимоги. Я не вірю.Але подивимось!Тепер щодо робіт по введенню в дію очисних споруд та їх завершення в цьому році (тобто 2014). Зараз квітень місяць, проте змін немає ніяких. То коли пан Підгайний планує почати ці роботи, коли у грудні треба їх уже закінчити. Абсурд...
0   Спам
Автор: адмін    Пост: 3
договір оренди ДП Ямниця продовжено за ініціативи ГО ПОклик Ямниці тільки на один рік і то за умови, якщо сморід і злив фекалій не припиниться а також , якщо булуть скарги ямничан то про ніяку більше оренди землі мова не буде йти і нехай забираються з нашої землі куди хочуть!!!! керівник підприємства п. Підгайний пообітцяв, що всі роботи по введенню в дію очисних споруд будуть завершині в цьому році і ніяких зливів нечистом та смороду більше не буде!! Подивимось!!
0   Спам
Автор: Роман    Пост: 2
Сьогодні уже 6 березня. Де відповідь?
0   Спам
Автор: Василь    Пост: 1
Нарешті взялись і до ДП "Ямниця".Почали з землі та грошей - це дуже добре, а дальше може і до невиносимого смероду та зливу фекалій з свиноферми візьметесь.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Група "Вконтакте"

Форма входу

Наше опитування

Чи були у вас проблеми з реєстрацією на нашому сайті?
Всього відповідей: 52

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Хостинг від uCoz