Новини:
Головна » Статті » Депутатська діяльність

Безпорадність, байдужість чи гарний спосіб непогано підзаробити?

         Безпорадність, байдужість чи гарний спосіб непогано підзаробити?

Спостерігаючи за діями місцевих урядників  впродовж останніх двох років, ямничани задають питання:  Чому саме так? Кому це вигідно? Хто це покриває? До чого це призведе і який вихід  із даної ситуації?
   Ще  зовсім недавно виборці,  голосуючи за молоду і перспективну урядну команду,  сподівалися на якісно нові підходи та результати. Та не так сталося як гадалося. З перших кроків стало зрозуміло,  що голова,  який вже на посаді другий термін, або так нічого й не навчився, або зрозумів,  що прикидатися дурачком вигідніше. А депутати  (чи то через брак досвіду, компетентності та стійкого морального  стержня, чи з якихось інших причин)  пішли на поводу голови та більш досвідчених членів виконкому.  Це і призвело до теперішнього результату. Щоб не бути голослівним, наведемо конкретні факти.

   Перша зрада. Подарунок землі «ВОДОЕКОТЕХПОРОМУ» під примарні обіцянки  канілізування села  (сесія 21.12.2011 року).

   Друга зрада.  Продажа землі  ПАТ «Івано-Франківськцемент» , що насправді  не відповідає ринковій ціні (сесія 27.04.2012 року).

   Третя зрада.  Наданння дозволів на реконструкції  ПАТ «Івано-Франківськцемент» без жодної вигоди для громади. У той же час звільняють з роботи ямничан, а охоронцям підприємства дано команду  не пускати у заводський профілакторій жителів села. Це ніщо інше, як помста зі сторони керівництва ПАТ «Івано-Франківськцемент»  за те, що програв вибори їхній почесний голова правління (в тому числі і у Ямниці).

      І таких зрад можна наводити багато. Але верхом цинізму  стало виділення земельної ділянки площею 0,5 га голові земельної комісії сільської ради  поблизу заправки «ВОК» із порушенням  закону і повним ігноруванням процедури.

   Наведемо порядок деннний цієї сесії, коли відбувалися ці події.
14 листопада 2012 року о 16 год. у приміщенні сільської ради відбулася сесія сільської ради.  На  її розгляд  були винесені такі  питання:

1.Про виконання бюджету сільської ради за 9 місяців 2012 року

Доповідач: Долчук М.Б. - головний бухгалтер сільської ради

2.Про виділення коштів:

- Ямницькій ЗОШ

- бібліотеці

- на придбання професійної фотокамери для БК

- на видання книги Сміжаку А.Р.

Доповідач: Ковальчук І.Б. - сільський голова

3.Про внесення змін до виконання сільського бюджету.

Доповідач: Ковальчук І.Б. - сільський голова

4.Про затвердження протоколів комісії планування бюджету.

Доповідач: Долчук М.Б. - головний бухгалтер сільської ради

5.Про надання дозволу ПАТ "Івано-Франківськцемент" на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою площею 0.2037 га, яка знаходиться за адресою с.Ямниц вул. Н. Яремчука, 2Г.

Доповідач: Ковальчук І.Б. - сільський голова

6.Про затвердження технічної документації ПАТ "Івано-Франківськцемент" на земельну ділянку площею 1.6364 га для обслуговування виробничих будівель і споруд в с. Ямниця по вул. Галицькій, 6 А.

7. Про надання дозволу ПАТ "Івано-Франківськцемент" на виконання будівельних робіт в с. Ямниця по вул. Н. Яремчука, 2 на такі об'єкти:

-реконструкція головного корпусу цеху медичних бинтів облаштуванням ремонтно-механічного цеху;

-реконструкція відділення цеху медичних бинтів;

-реконструкція шиферного цеху з облаштуванням відділення фасування цементу;

-реконструкція другого і третього поверхів профілакторію з облаштуванням адміністративно-побутових приміщень;

-реконструкція складу цементу та галерії завантаження силосів;

8.Про продовження договору оренди земельної ділянки площею 0.50 га підприємцю Товстому Михайлу Григоровичу.

Доповідач: Ковальчук І.Б. - сільський голова

9.Про зміни цільового призначення земельних ділянок гр. Деркач Віри Василівни і Манівчук Світлани, Пятничука Михайла Васильовича.

Доповідач: Ковальчук І.Б. - сільський голова

10.Про стан розгляду заяв громадян.

Доповідач: Вишневецька О.М. - секретар сільської ради.

11.Про надання матеріальної допомоги.
Доповідач: Вишневецька О.М. - секретар сільської ради

Як видно із порядку денного, питання про виділення  землі  голові земельної комісії  А. П*ясті  ні у попередньому порядку денному, ні після його прийняття в цілому не ставилося (а мало бути винесено окремим пунктом) Зі слів голови рішення комісії по даному питанню немає і, як з*ясувалося згодом, самі члени земельної комісії перший раз почули про це виділення на сесії с/р .
 
 За підсумком 9 місяців 2012 року бюджет села складає 4 523 024 грн. при плані 3 601 590 . Та  це перевиконання не є заслугою цієї команди,  а збігом обставин (або шулерством),  оскільки з прийняттям нового податкового кодексу зросли показники оподаткування, а з прийняттям нової нормативно-грошової оцінки землі значно збільшилися надходження  за оренду земельних ділянок.  То невже  наші урядовці  настільки  некомпетентні,  що при прийняття бюджету цього не врахували? Чи, може, навпаки штучно занизили дохідну частину бюджету, щоб через деякий час мати велике перевиконання, нічого при цьому не роблячи?  А їхні пояснення про те, що казначейство заблокувало рахунки  - це тільки дешева відмазка.  Для справжніх фахівців це зовсім не проблема.
     Такі дії
 місцевої влади  вигідні усім,  крім громади села, якій ці урядники повинні служити, і  приносять бонуси великому бізнесу.  Він (бізнес), через безхребетність цієї  влади,  чимало коштів  недоплачує  у  бюджет села.  Вигідно це  деяким депутатам, які торгують своїми голосами. Але ціна їхнього голосу далеко не відповідає ціні питання і завдає значних збитків громаді, від якої ретельно приховують правду маскуючи її за красивими словами та гарними казками.
Головн
а причина  таких  справ – байдужість до  майбутього громади, пошук власної вигоди і низький рівень  освіченості та моральних цінностей. Відчуття безнаказаності  з*являється тоді,  коли ті , хто тебе повинен схаменути, з тобою за одно.  Коли раз тобі зійшло з рук, другий , третій, то  вже здаєтьсящо так буде завжди. Той же заступник голови виконкому , вчорашній  депутат  та держслужбовець вищого рівня  із великим досвідом  не тільки не зупиняє такі дії,  але ще й сприяє і штовхає до них. Можна  ще якось зрозуміти бізнесменів,  які шукають власної вигоди і  поводять себе так, як їм це вигідно . Але з іншого боку,  серед цих бізнесменів є особи,  які ще донедавна тримали в руках найвищі мандати довіри громадян  і перед виборами просили їхньої довіри  (і нашої) та обіцяли їм «золоті гори». Сьогодні  ж, відстоюючи інтереси власного бізнесу , грабуть горомаду за допомогою урядників , які повинні відстоювати інтереси цієї громади, забувши,  як одні так і другі,  про попередні клятви та обіцянки.
    Але рано чи пізно покровительство закінчиться і час відповісти за свої дії  настане.
 
Дії урядниів  с/р  за останні два роки завдали  значної шкоди громаді, її фінансовому, матеріальному і майбутньому розвитку.  Розбазарювання скарбів громади та не уможливлювання при зміні влади уже щось змінити в майбутьому (бо як кажуть «поїзд пішов») призводить до зневіри людей до будь-якої влади та розпачу.  А в подальшому  до повної деградації суспільства.  Завдання кожного свідомого  громадянина припинити це свавілля , адже може бути пізно і ми залишимося (із такими темпами дерибану) біля «розбитого корита».
    Вихід завжди є,  і їх є декілька. Один з них  - це визнання владою своєї безпорадності та некомпетентності  і, як наслідок її відставка. Інший вихід -  це рішення про  недовіру голові і виконому сесією сільської ради.  Третій вихід ,   най триваліший  у часі  і  крайній  -  референдум як оцінка   громадою дій своїх урядників.  Є ще і четвертий  вихід, про який не хочеться говорити, але при теперішній ситуації (у якій керівництво с/р від нього уже за півкроку)  це кримінальні справи. Ми не судді, але неозброєним оком видно, що є за що…   Будь-який  із цих кроків дасть можливість радикально змінити ситуацію. Бо інакше тупик…

 

        .

 PS:  Дана стаття надійшла на сайт ГО. Не бажаючи, щоб так виглядало, що       ми нібито граємо у одні ворота, хотілося б  почути реакцію влади. Зобов*язуємося на нашому сайті розмістити відгук, спростування чи щось інше (на розсуд с/р) без редагувань та скорочень.

       Мала дитина на слова сусідки, чому мама її сварить,  відповіла: »Мама мене не сварить. Мама мене розуму вчить!» Чому ж влада будь-яку критику сприймає тільки негативно? Чому не прислухається до порад і не почне діяти на благо громади, тих людей, котрі їх обирали і чиї інтереси вона мала б представляти?

 

                           Громадська організація «Поклик Ямниці».

Категорія: Депутатська діяльність | Додав: Admin (2012-12-02)
Переглядів: 2821 | Коментарі: 96 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 961 2 3 ... 9 10 »
0   Спам
Автор: OREL    Пост: 96
ЩОСЬ ВУЙКО ЗАМОВК!
НЕВЖЕ НЕМА ЩО ВІДПОВІСТИ?
0   Спам
Автор: OREL    Пост: 95
ТИ ВУЙКУ МАБУТЬ ЗВИК ВСЬО МІРЯТИ ГРОШИМА, А ДЛЯ НАС НАЙВАЖЛИВІШЕ ЧЕСТЬ!
+1   Спам
Автор: ПростоДівчина    Пост: 94
вуйку а ти напевно надотації у сільраді
-2   Спам
Автор: вуйко    Пост: 93
ОРЕЛ ти відов на зарплаті у поклику що так очко рвеш.
0   Спам
Автор: OREL    Пост: 92
ПОПЕРЕДНЯ ССИЛКА СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВУЙКА!
0   Спам
Автор: OREL    Пост: 91
А ПОДИВІТЬСЯ ЧИМ ЗАЙМАЮТЬСЯ НАШІ СУСІДИ І ПОБРАТИМИ 
http://arr-kb.com.ua/index.php
0   Спам
Автор: OREL    Пост: 90
ЗА ПІДСУМКАМИ ОСТАНЬОЇ СЕСІЇ,ПОСТАЛО ПИТАННЯ. ЧИ ВДАСТСЯ ДЕПУТАМ І ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТУ ВТІЛИТИ ДАВНЮ МРІЮ РОМАНІЇ АНТОНІВНИ ПРО ВЛАСНУ ШКОЛУ?
0   Спам
Автор: OREL    Пост: 89
ЯКЩО ВУЙКИ ЩЕ ЗАЛИШИЛИСЬ В 17 СТОЛІТТІ ТО ЇХ ПРОБЛЕМИ,КОЛИ ТИ  МАЄШ ТАКИЙ РЕСУРС ТО ПІД ГАРАНТІЇ МОЖНА ДОМОВИТИСЯ ПРО ВІДСТРОЧКУ ПЛАТЕЖУ,НО ДЛЯ ВУЙКА ЦЕ ВИЩЕ МАТЕМАТИКА, ДАРУЙТЕ!
-1   Спам
Автор: вуйко    Пост: 88
орлу якщо рахунки заблоковано то не мож навіть туалетного паперу купити не то що канцтоварів.А як що орли того не розуміють то най не каркають як ворони.
0   Спам
Автор: OREL    Пост: 87
Я НЕЗНАЮ ЯК НАШІЙ ВЛАДІ ВДАЄТЬСЯ, З ПРИБЛИЗНО 15 МІЛЬЙОНАМИ ГРИВЕНЬ НА РАХУНКУ НЕМАТИ ЖОДНОГО ЛИСТКА ПАПЕРУ ДЛЯ ДРУКУ ДОКУМЕНТІВ?
1-10 11-20 21-30 ... 81-90 91-91
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Група "Вконтакте"

Форма входу

Наше опитування

Чи були у вас проблеми з реєстрацією на нашому сайті?
Всього відповідей: 52

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Хостинг від uCoz