Новини:

                                                                                                КРИК ДУШІ

 

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ СЕЛА ЯМНИЦЯ ДО ГОЛОВИ      СІЛЬРАДИ      КОВАЛЬЧУКА ІВАНА БОГДАНОВИЧА

 

             ШАНОВНИЙ  П.  ГОЛОВО   КОВАЛЬЧУК  І. Б.

 

СКАЖІТЬ, НАВІЩО ВАМ НОВА МАШИНА? АДЖЕ У ВАС БУЛА МАШИНА В ДОБРОМУ СТАНІ. АДЖЕ ЦІ КОШТИ МОЖНА БУЛО СПРЯМУВАТИ НА ІНШІ НАГАЛЬНІ ПОТРЕБИ. ЯКІ ЗАРАЗ ТРИВОЖУТЬ ЖИТЕЛІВ СЕЛА.

   ПО-ПЕРШЕ:

 ЧОМУ В БУДІВЛІ, ДЕ ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ ХОЛОДНО, АДЖЕ Є ДВА ГАЗОВІ КОТЛИ, ЯКІ МОЖНА БУЛО ВКЛЮЧИТИ ПРИ ВЕЛИКИХ МОРОЗАХ. ЧОМУ МИ, ПЕНСІОНЕРИ, ЧЕКАЮЧИ В ОЩАДБАНКУ НА ПЕНСІЇ МЕРЗЛИ, ЧОМУ ПРАЦІВНИК ОЩАДБАНКУ ПРАЦЮВАВ В КУРТЦІ, БО ХОЛОДНО.

 І СКАЖІТЬ, КУДИ НАМ ХОДИТИ В ТУАЛЕТ, ЧОМУ Б НЕ ПОСТАВИТИ ТУАЛЕТ В ДВОРІ? ЧИ МОЖЛИВО ВИ ХОЧЕТЕ, ЩОБ МИ ХОДИЛИ НА ВІДРО В КОРИДОРІ, АЛЕ ХТО Ж ТОДІ БУДЕ ПРИБИРАТИ?

  ЧОМУ В БУДІВЛЮ БУЛО НЕ ПОСТАВЛЕНО НА СХОДИ РЕЗИНОВІ КОВРИКИ, ЗРОБИТИ ПОРУЧЧЯ, ЩОБ ЛЮДИ ПОХИЛОГО ВІКУ МОГЛИ НОРМАЛЬНО ХОДИТИ ПО СХОДАХ.

  ВОДА В ТРУБАХ ЗАМЕРЗЛА. ВИ ЩО ЗОВСІМ НЕ БУЛИ ГОТОВІ ДО ЗИМИ?

А ПОГЛЯНЬТЕ НА НАШУ РІЧКУ БИСТРИЦЮ: БЕРЕГИ ВСІ В ЯМАХ, ВИВЕЗЕНИЙ ШУТЕР І ПІСОК. НЕВЖЕ ВАС НЕ БОЛИТЬ СЕРЦЕ  ЗА  СПУСТОШЛИВІ БЕРЕГИ РІЧКИ БИСТРИЦІ. НІДЕ СІСТИ ЛІТОМ, НІДЕ ВІДПОЧИТИ.

 ПОТІЧОК НЕ ЗАКІНЧЕНИЙ А ВИ КИДАЄТЕ ГРОШІ НА ВІТЕР. ПАМ*ЯТАЙТЕ, ЩО ВИ ОБРАНІ, ЩОБ ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ, А НЕ ЛЮДИ ПОВИННІ ПРАЦЮВАТИ НА ВАС. ТАК САМО І ДЕПУТАТИ С\Р. ВИ ОБРАНІ, ЩОБ ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ.

   ПОДУМАЙТЕ НАД ПРОБЛЕМАМИ СЕЛА ПАНЕ ГОЛОВО. А КОЛИ ВИ НЕ МОЖЕТЕ СПРАВИТИСЬ З ЗАВДАННЯМИ, ТО ДОБРОВІЛЬНО СКЛАДІТЬ СВОЇ ПОВНОВАЖЕННЯ.

   І ДЕ ВИ БУВАЄТЕ ЩОДНЯ? НІКОЛИ ВАС ЗРАНКУ НЕ БУВАЄ НА РОБОТІ. ЛЮДИ СТАРШОГО ВІКУ ГОДИНАМИ ЧЕКАЮТЬ, ЩОБ РОЗВ*ЯЗАТИ ТІ ЧИ ІНШІ ПРОБЛЕМИ, А ВИ ЗАВЖДИ В РОЗ*ЇЗДАХ, ДУЖЕ ЧАСТО В ТИСМЕНИЦІ. А  МИ НАРЕШТІ ЗАПИТАЄМО ЩО ВИ КОЖЕН ДЕНЬ РОБИТЕ В ТИСМЕНИЦІ.

МОЖЛИВО НАМ ВІДПОВІСТЬ ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ.

 

 

         PS:  ЗВЕРНЕННЯ ПУБЛІКУЄМО БЕЗ РЕДАГУВАНЬ ТА ЗМІН.

 

 

                                                                              

Група "Вконтакте"

Форма входу

Наше опитування

Чи були у вас проблеми з реєстрацією на нашому сайті?
Всього відповідей: 52

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Хостинг від uCoz